פרופיל החברה

בשנת 1980 ייסדתי אני ,מבורך כהן, את מפעל הייצור שלי בקריית גת ולימים הקמתי,יחד עם ארבעת בני את אולם תצוגת המטבחים באשקלון.

כבר בהתחלה הבנתי,שאני עוסק באומנות,ובאומנות כמו באומנות…שלמות היצירה היא שימוש בחומרים הנכונים והמשובחים ביותר,וידי אומן העוסקות במלאכה.

השראה וחזון

כיום אנו מבינים,כי המטבח חוזר לתפקידו ההיסטורי: מרכז הבית.

חלל שבו בני הבית מבשלים, סועדים, חוגגים,מארחים ומתקשרים האחד עם השני,וכמובן,מבלי להתעלם מחשיבות יופיו אל מול ייעודו האמיתי.

על-כן,החזון המשותף למשפחה הוא להיות "פורצי דרך" בתחום, והוא המוביל אותנו לכך,בשילוב עם היצירתיות המקורית שלנו,והשירות האיכותי שאנו מעניקים ללקוחותינו…הרי שהתוצאה הינה בציר אינסופי של מטבחים מעוצבים בהשראתכם…

Mevo-kitchens משתמשים במתכון מוצלח העובד כבר שנים בשילוב המוטו שלנו "שזמן הוא זמן-ומילה היא מילה"…התוצאה המתקבלת היא:מטבח מעוצב בגימור מושלם ברמה הגבוהה ביותר!

כמו בכל מתכון טוב,הסוד הוא להשתמש בחומרי הגלם המעולים ביותר. וכן יש להקפיד על התוספות הקטנות שנותנות את הטעם,שהן למעשה מתקני הפרזול המתקדמים בהם אנו משתמשים.ומה שתמיד גונב את ההצגה הוא אופן ההגשה,ולכן בחרנו במומחי התקנות המטבח המקפידים על הרכבה איכותית ומדויקת וגימור מעולה.

אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו ,בכדי לחוש,לראות ולטעום מן העיצובים הייחודיים,וליהנות מתכנון מטבח הבא לידי ביטוי בתוכנת המחשה חיה "פוטו-ריאליסטית" שתעניק לכם חוויה יוצאת דופן,אשר לא תשאיר מקום לדמיון.תיהנו…

בין לקוחותינו

Mevo-kitchens משתפת פעולה עם גופים גדולים בארץ, וחברות קבלניות גדולות כגון:

אגודה למען החייל , משרד הביטחון , החברה לאכסניות בישראל , "אפגד-חברה לבנין","דסו"ר","בוני התיכון","כדורי את חי ", "קן התור","מבנים ונתיבים","י.א.חי-יזמות ואחזקה ", "נפתלי ניסן ובניו","אמלוני נכסים" ועוד…