מבו מטבחים 

Mevo Kitchens

מאז 1980 – מטבחים משפחתיים מעוצבים

לתיאום פגישת עיצוב ללא עלות עם צוות מעצבים :

  או מלאו פרטים ונחזור אליכם

כיום אנו מבינים, כי המטבח חוזר לתפקידו ההיסטורי: מרכז הבית.

חלל שבו בני הבית מבשלים, סועדים, חוגגים, מארחים ומתקשרים האחד עם השני, וכמובן, מבלי להתעלם מחשיבות יופיו אל מול ייעודו האמיתי.

על-כן, החזון שלנו במבו מטבחים הוא להיות פורצי דרך בתחום, והוא המוביל אותנו לכך,בשילוב עם היצירתיות המקורית שלנו,והשירות האיכותי שאנו מעניקים ללקוחותינו. הרי שהתוצאה הינה בציר אינסופי של מטבחים מעוצבים בהשראתכם!

אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו ברחוב הפנינים 1, אשקלון, בכדי לחוש, לראות ולטעום מן העיצובים הייחודיים, וליהנות מתכנון מטבח הבא לידי ביטוי בתוכנת המחשה חיה "פוטו-ריאליסטית" שתעניק לכם חוויה יוצאת דופן, אשר לא תשאיר מקום לדמיון.

מודרני


זהו דור המטבחים החדש – העתידי. בדרך כלל סגנון נקי ואלגנטי. עיצוב מטבחים מודרניים שם דגש על חדשנות ושימוש בחומרי גלם מיוחדים בשילוב טכנולוגיה עדכנית ומתוחכמת.

כפרי


אחד מהטרנדים הבולטים כיום בעיצוב מטבחים הוא מטבח כפרי. מטבח חמים ונעים המזכיר את הכפרים של פעם. מטבח המשלב נוחות מודרנית וחומרי גלם חדשניים.

מעוצב


מטבחים מעוצבים בסגנון אקלקטי תוך שימוש בכל סוגי העץ השונים. שילוב של חומרים מתקדמים עם טקסטורות וגוונים מיוחדים אשר מתחברים יחד בצורה הרמונית ומושלמת

אנו מאמינים בייצור מטבחים מעוצבים המהווים תפיסת חיים

חוויה אישית

 

חוויה טכנולוגית

חווית שירות

חווית יוקרה

לחץ לניווט לסניף:

סניף אשקלון (חניון הפנינים)

 סניף שדרות (השקמה 6)

לתיאום פגישת עיצוב בסניף:

דילוג לתוכן